Różne katalogi stron www

W dalszym ciągu bardzo opłacalne jest pozycjonowanie stron www, w oparciu o katalogowanie stron. Do wyboru są darmowe katalogi stron, w których jednak trzeba długo czekać na akceptację wpisu i katalogi te są mocno zaspamowane, albo też można się zdecydować na płatne katalogi stron, którymi zajmują się sklepy SEO.

Oferta sklepów SEO

W sieci działa bardzo dużo tego typu sklepów, w których można wykupić wpis do katalogów stron www. Lista katalogów seo, jest bardzo długa, szczególnie tych darmowych. Do nich można dodać wpis bezpłatnie, ale nie zawsze jest to korzystne dla klienta i nie zawsze uzyska on efekt, na którym mu zależy. Zaś katalogi stron płatne, są dużo bardziej przejrzyste, wpisy są ładniejsze i lepiej skonstruowane, są dobrze podlinkowane i mają dużo lepszą indeksację wpisów, niż w przypadku katalogów darmowych.
Płatne katalogowanie stron, jest bezpieczne dla każdego właściciela strony. Nie musi się on obawiać sankcji ze strony Google, bo katalogi te są oparte o najnowsze algorytmy wyszukiwarki Google. Opłaca się więc zainwestować w wpis do płatnego katalogu strony, bo przyniesie to same korzyści.