Wykorzystaj program Excel do stworzenia tablicy rozdzielczej dla swojej firmy

Czy szukasz sposobu na uatrakcyjnienie pulpitu nawigacyjnego swojej firmy i zaprezentowanie go w lepszy sposób? W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce, ponieważ w tym wpisie podzielę się z Tobą najlepszymi darmowymi narzędziami online, które pomogą Ci stworzyć pulpit nawigacyjny dla Twojej firmy w zaledwie kilka kliknięć.

Excel

Excel jest jednym z najlepszych narzędzi do tworzenia pulpitów nawigacyjnych w profesjonalny sposób. Zobaczmy więc, jak używać Excela do tworzenia pulpitów nawigacyjnych dla firm.

Tworzenie biznesowej tablicy rozdzielczej

Pierwszym krokiem przy tworzeniu pulpitu nawigacyjnego jest dodanie danych biznesowych do Excela. Jeśli masz arkusz kalkulacyjny zawierający wszystkie dane biznesowe, możesz po prostu przeciągnąć i upuścić dane z arkusza kalkulacyjnego i dodać je do pulpitu nawigacyjnego.

Dodawanie widżetów tablicy

Teraz, po dodaniu danych biznesowych, należy dodać kilka widżetów do pulpitu nawigacyjnego. W tym kroku dodasz wykresy, grafy i wskaźniki.

Dodawanie wykresów do pulpitu nawigacyjnego

W tym kroku możesz dodać wykresy i grafy. Jeśli nie chcesz używać wykresów, możesz po prostu utworzyć pulpit nawigacyjny za pomocą wskaźników.

Profesjonalne tworzenie pulpitu nawigacyjnego

W tym kroku zostanie dodany tytuł, pasek nawigacyjny i stopka.

Wnioski:

Mam nadzieję, że ten post pomoże Ci dowiedzieć się, jak stworzyć biznesowy pulpit nawigacyjny przy użyciu Excela. Najlepszą cechą Excela jest to, że możesz dodać ten pulpit do swojej witryny bez żadnych kłopotów. Jeśli więc napotkasz jakikolwiek problem podczas tworzenia pulpitu nawigacyjnego za pomocą Excela, skontaktuj się z naszymi ekspertami, a oni udzielą Ci wskazówek.